Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mappát hogy lehet levédeni...

Mappát hogy lehet levédeni jelszóval?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 01:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
úgytudom windows XPben nem lehet ilyet csinálni. hogyha közös családi géped van és vmit tikolni akarsz, akkor egyszerűen csak csinálj belőle rejtett mappát. (jobb click -> tulajdonságok -> jelölő négyzet "rejtett") ez után a mappa el fog tűnni az éterbe. ez után csak keresővel tudod előhozni (start > keresés > fájlt v mappát > további beállítások > keresés rejtett filek között is). aztán megint lerejted.
2009. nov. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezzel is meg lehet tenni.

[link]

2009. nov. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez a program nagyon jó erre a célra:

[link]

2009. nov. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
06:24 > ezt a programot letudom tölteni valahol eredetiben? esetleg egy serial hozzá ha tudsz
2009. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9:29-nek meg üzenem, hogy az a free hide program vírusos, jól kib*szott velem. remélem örülsz...
2009. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14:14 - ezt körülírnád? Kábé 3 éve használom gond nélkül...
2009. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

14:14 - itt a vírusteszt eredménye:

[link]

2009. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

mert a vírus el van benne rejtve. pl uninstallálni nem lehet a programot, tégy egy póbát. kifogja írni, hogy hiányzik az install.log file, de még is ott van a mappában. ekkor észre veszed, hogy az csak egy "install" file, .log kiterejsztés nélkül, ezért mögé írod hogy .log, és mi történik? vírusírtó program visít, hogy virus found. bele van rejtve.


mellesleg csinált velem egy olyan vicces dolgot, hogy letörölte az msnemet, szó nélkül. mikor újrapróbáltam rakni, meg nem tette fel mert úgy jelezte, hogy már telepítve van... ergo elrejtette az msnem, amit én nem kértem --> kártevő program. nagy nehezen msnt visszatuszkoltam. mindenesetre nem 100-as program.


az első ajánlott progi a legjobb, csak az meg 30 napos trial verzió, eredetiben sehol sincs fent.

2009. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én őszintén sajnálom, hogy ilyenek adódtak Nálad, becsület szavamra nem tudtam erről, hidd el, nem ajánlottam volna. Én nagyon régóta használom, első programok között települ a gépemre. Uninstall tapasztalatom nincs vele, mert formatig fent van a gépen mindig, msn-nel se csinál semmit nálam.

Tényleg sajnálom, hogy Nálad ez történt, hidd el, hogy nem tehetek róla, nálam nem produkált ilyesmit.

2009. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát semmi gond, én ítélkeztem elhamarkodottan.
2009. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!