Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték a youtube fiókomat?

Feltörték a youtube fiókomat?

Figyelt kérdés

Hali, van egy kis gondom huzamosabb ideje. Nem tudom elérni a Youtube fiókomat, ami egyúttal Google+ fiók is volt, bár arra nem használtam. Mailbox-os e-mail címmel jelentkeztem be általában, viszont most mindig egy mailbox-os accountot ad, nem az eredetit.

E-maileket se kapok, ha netán kapok valamit a youtube fiókomra (kommentek videónál pl). Attól tartok valaki feltörte, és megváltoztatott mindent, amit csak tudott rajta, hogy ne érjem el. Vagy nem tudom...

Mobillal is megerősítettem a fiókot, nem lehet ezzel valami valahogyan kezdeni? Kérem segítsetek!



2013. aug. 26. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Na várj, tehát akkor be tudsz lépni a fiókba és ott van egy másik mailboxos account? o.O Nem értelek, hol mad másik accot?
2013. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igazából épp ezt nem értem én se.

Eddig bejelentkeztem a mailbox-os e-mail-emmel, és bedobott a normális fiókomba.

Egyszer csak ez megváltozott, és a fiókom helyett, új accountot kezdett el készíteni, ami "xy@mailbox.hu" névre hallgat, később meg ha megerősíteném ezt a fiókot, ennek is adhatnék nevet... Szóval lényegében egy új fiókot regisztrálna, kérné a megerősítését...

De nekem a régi kell! Mit tehetnék?

2013. aug. 26. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
de abba a malboxos fiókba ugye nem tudsz belépni amit kér, hogy erősíts meg? ha így van meg ne erősítsd!
2013. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem erősítem meg, mert nem ez kell nekem. Csak tényleg, fingom sincs, hogy akkor mit tehetnék, hogy újra elérjem....

Mobilomra nem tudják elküldeni az adatokat? És hogy, ha igen?

2013. aug. 26. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a fiókba nem tudsz belépni, új jelszó kérésénél meg a másik mailre megy a jelszó, tehát úgy néz ki semmit sajnos. Max ha vissza feltöröd...na de hát az..nem egyszerű lehet.
2013. aug. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!