Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen antivírusok a jók?

Milyen antivírusok a jók?

Figyelt kérdés
Olyan, hogy ne egye meg a memóriát, nagyjából megbízható is legyen, ilyet keresnék. Nekem az Avast megbízható, de megeszi a memóriámat.
2009. okt. 23. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Avast szerintem nem egy memóriazabáló,bár nem a legkisebb gépigényű.


Ingyenesben gondolkodva próbáld ki az avirát,vagy az avgt-crackeltben gondolkodva a nod32t vagy a norton gamer editiont.

2009. okt. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd körül ezeken az oldalakon, víruskeresők: [link]

[link]

Kémprogram írtók: [link]

[link]

2009. okt. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ne mondjunk hülyeségeket a másiknak!

Nod32 ingyenesbe kinyírja a géped, 10 ből 7 vírust enged át az ingyenes.

Avg mégjobban zabálja a memóriát ha az avast! is eszi...

Norton gamer edition nem ingyenes, de én ezt ajánlom...

Továbba olyan nincs, hogy az avast! zabálja a memóriát, mindössze 0,5-1mb memória kell neki.

Magyarán én azt ajánlom, hogy ami kell azt mentsd le a gépedről dvd-re vagy külső HDD-re és rakd újra az oprendszert,

ha esetleg vista van fent akkor mindenképpen windows7-et rakjál fel mivel vista után egy csoda...(bár ez csak, 5let de 80%, hogy valami olyan van a gépeden ami még zabálja a memóriát, vagy kritikus registry hibád van.)

Továbbá ha nem tudod letölteni a win7-et vagy valami vírusírtó kell akkor írj nekem a hungarkill@freemail.hu email címre és megbeszéljük.

2009. okt. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eset Smart Security

má több mint egy éve használom és jól működik:D

2009. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kevés a memória, akkor először töltsd le és telepitsd a Ccleanert [link] (ez magyarul is tud), aztán futtasd le. Az összes felesleges vacakot leszedi. Aztán a fotókat, videókat, mindent, ami nem kell állandóan írd ki DVD-re vagy CD-re.
2009. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat, nekem jó az Avast, bevált, csak aki kér tőlem vírusírtót annak a nevében írtam a szöveget. Windows xp-re lehet rakni Norton securityt?
2009. okt. 24. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztosan lehet, nekem XP-m van és ESET Smart Securityt használok.
2009. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!