Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Comodo internet security vagy...

Rumola kérdése:

Comodo internet security vagy panda cloud?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a panda kevesebbet eszik de megéri a comodo nagyobb fogyasztása, és egyáltalán javasoljátok egy 80 Gb 1 Gb ramos gépre? amin Win7 fut Tudom, hogy már ez sem kellett volna de az xp ebben az évben elveszti támogatottságát Mindenesetre a gép nem egy mai darab

Fujitsu Siemens amilo LI 1703


2013. júl. 21. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Az xp jövőre majd valamikor nem fogják már támogatni frissitésileg,amit aztán sok embert cseppet sem érdekel,engem sem.Ilyen gépre nem való win igen,nekem is xp van hasonlón és az is lesz.

A CIS jobban fogja a gépet,te géped nem ajánlott.Max ha visszatérsz xp-re,akkor talán jobban fogja viselni a CIS-t.Ami 100x erősebb védelem természetesen a panda cloudnál..

Prohardveren nem régibe teszteltek bizonyos vírus mintaszámokon az ingyenes védelmeket.Láthatod hol kullog a panda cloud. [link]

Szóval CIS erősebb védelem,gép is el kell neki azért,főleg mikor frissít.

2013. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi... ment a kéz

De már nem tudom az xp-t felrakni mert nincs meg a telepitő cd

Ujonnan meg már nem kapható szerintem már hamis xp sincs senkinek

2013. júl. 21. 18:53
 3/5 A kérdező kommentje:

te mit használsz?????

mert én sem nagyon bizom a pandában most ugyan az van fent. de gyengécske, igaz a gép repül töle

2013. júl. 21. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:

XP-t rendest,amire még eredetiség ellenőrző frissités is felmehet gond nélkül torrent oldalakon találsz. (Pl ncore ha fent vagy..)

Jelenleg nincs védelem fent nálam,túl gyenge jelenleg még a gépem hozzá.Hetente 1x futtatok le malwarebytest.Már jó ideje ez van csak,problémám soha se volt.Ha tudom bővíteni a memóriát,akkor talán feldobok egy ESET 6-ot (magazinos kóddal),ami igaz nem a legjobb de 6-os verziója már igen sokat fejlődőt.Vagy avastot nézzem meg mennyire akasztja még a gépet...

Ezeket te már nézted? 1 GB ram mellett,hogy boldogulnak?

2013. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
avast nagyon leszivja a gépet amikor frissit. igaz ez pár perc, de müködés közben is lassit. Malwerbytes nekem is fent van.. esetröl meg azt hallottam szintén lassit
2013. júl. 21. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!