Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem működik a Windows Update-m...

Nem működik a Windows Update-m, hogyan lehetne kijavítani?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje a következő a helyzet: Ha a Windows Update-re megyek, majd frissítések keresése, vagy azt írja ki sikertelen, vagy a végtelenségig keres. Ha manuálisan megpróbálok letölteni majd telepíteni bármilyen frissítést, szintén sikertelen. Gyakran a frissítések keresésekor a 8000FFFF hibaüzenetet adja. Utána néztem, de amilyen megoldást írnak rá (azaz töröljem a (KB929777) nevű frissítést) nálam nem lehetséges mert nincs is olyanom (telepíteni meg ugye semmilyet nem eneged). Ötlet?
2009. okt. 17. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Fertőzés a rendszerben. A virus- és kémprogram irtót futtasd le, meg kell találnia. Ha nem megy, akkor kapcsold ki a Rendszer-visszaállítást, inditsd újra a gépet, aztán ereszd rá egymás után mind a kettőt. Ha nem megy, akkor újrarakás (valszeg az IE fertőzött).
2009. okt. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen problémám,én megoldottam azzal,hogy a CCleaner tiszítóba aktiváltam a javításeltávolító ikont.

Nekem segített,remélem neked is fog.

2009. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van CCleaner-em, megtudnád mondani pontosan hol találom ezt a funkciót? Köszönöm!
2009. okt. 18. 12:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem a megoldásra, aki hasonló cipőben jár, nézze meg az alábbi oldalt! :) [link]
2009. okt. 19. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!