Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek biztonságos...

Szerintetek biztonságos E-bay-ről vásárolni?

Figyelt kérdés
Már régóta nézegetem a cuccokat az E-bay-en csak nem tudom h Kínából lehet-e biztonságosan vásárolni. Légszi aki rendelt már onnan segítsen köszönöm szépen!!

2013. júl. 3. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Világ legnagyobb kereskedelmi oldala. Szerintem ennyi elég kell hogy legyen.
2013. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 uno20001 ***** válasza:
Igen, de olyan eladótól vásárolj, akinek minimum 15000 visszajelzése van és minimum 97%-os a pozitív visszajelzése.
2013. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy dologban kompromisszumot kell kötnöd: Kínából szinte biztos, hogy hamisítványt veszel. De: ettől még lehet elfogadható a minősége.
2013. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

eBayen kereskedők árulnak, mintha csak egy valós piacra mennél ki. Vannak köztük csalók, és megbízhatóak is. Én már többször vásároltam, többek között Kínából is, eddig még nem volt problémám.

Arra figyelj, hogy jó értékelésű (98%+), sok értékeléssel (több száz) rendelkező felhasználótól rendelj csak, PayPalon keresztül fizess, valamint olvasd el alaposan a leírásokat, hogy biztosan azt kapd, amit megrendeltél (és nem pl csak a dobozt vagy egy replikát hirdetnek)

2013. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy haver megkért hogy vegyek neki valami elektronikai cuccot, az eladók mindkét alkalommal eltűntek, a pénzt mindkét alkalommal visszakaptuk.
2013. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :D !!
2013. júl. 4. 15:24
 7/10 A kérdező kommentje:
És azt nem tudjátok megmondani, hogy mennyi idő alatt szállítanak?
2013. júl. 4. 15:25
 8/10 anonim ***** válasza:
általában oda van írva, ha nincs és Kínából/Hongkongból rendelsz akkor kb 1 hónap
2013. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Tavaly rendeltem először ebay-ről. Első rendelésem olyan is lett, nem érkezett meg a termék egy hónap múlva sem. Írtam az eladónak, küldött másikat. Az cirka egy hónap múlva megérkezett, de nem az, amit megvettem.. :S Ezek után idén újra vettem a bátorságot, hogy rendeljek.

1,5 alatt megérkezett a rendelésem Hongkongból. És teljesen jó az áru. :))

2013. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :DD
2013. júl. 18. 23:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!