Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem enged be?

Miért nem enged be?

Figyelt kérdés
megcsináltam a hangerö fel plusz power és deleteltem de sajnos a telefont mikor kikapcsolom meg be akkor ugyan oda dob be hogy tudom ezt megcsinálni hogy ne oda dobjon be???
2013. jún. 28. 14:26
 1/3 skynet888 válasza:

bocs de a kérdést nem értem nemhogy a problémát

pedig anyanyelvem a magyar

2013. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen elég nem jól van megfogalmazva de a gyermekem írta. Szóval a probléma van egy Vodafone smart telefonja amin és elfelejtette a belepőkódját addig piszkálta míg a Google fiókot kérte de arra sem tudja mi a név és jelszó. Valaki ajánlotta neki hogy ezt csinálja: hangerő fel plusz Power gomb. Na ezt megcsinálta és azóta se kép se hang neki. Valamit angolul ír ki hogy szerintem azt hogy nincs elég hely. de memóriakártya sincs benne.
2013. jún. 30. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:
ird le hogy mit ir angolul az nem baj hogy te nem erted megertem en meg google translate l se probalkoz met nem fogja leforditani helyesen
2013. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!