Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A számítógépemen egy ideig az...

A számítógépemen egy ideig az MSE-volt. Aztán telepítettem a Malvarebytes-t. At talált 6 vírust. A kasperkis 1-et. Most mit töltsek Le? A vákaszokat kérem gyorsan!

Figyelt kérdés
Addig is A Malvarebyte és a Spybot védi a gépem. Delehet hogy a másik vírusirtót találta meg? És úgy válaszoljatok hogy írjátok le az első sorba a vírusírtó nevét->enter-> és úgy a véleményt! köszönöm

2013. jún. 27. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerencséd van hogy a virusirtók nem estek egymásnak! Nem szabad többel kisérletezni, csak egy legyen a gépeden. A Kaspersky is nagyon jó, ha már fönt van, én azt ajánlom! persze a hivatalos, naponta frissitett változatot
2013. jún. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eset Smart security


Én ezt használom !Nagyon jó !Annyi hogy le kell fixelni hogy nem kérjen serialt !

2013. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 belapus ***** válasza:

Avast:

mert ingyenes, magyar nyelven is tud és jó vírusirtó.


[link]


Panda Cloud:

mert a fentieken felül kicsi a hardverigénye.


[link]


A Malvarebytes

ingyenes verzióját hetente egyszer futtasd le.Nem ugyanabból az adatbázisból dolgozik.


[link]


Spybot:

Úgy látom nem lazsáltak, mert a két fizetős változat már vírusirtót is tartalmaz.Az ingyenes viszont mehet a fennlévő AV mellé.

A Kaspersky

jó, nekem is az van, de nem ingyenes.

2013. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem egyszerre voltak fenn! 1.mse 2Kasperkys3malvarebyte
2013. jún. 27. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
kasperskyt javaslom
2013. jún. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!