Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan kell az avast! -ot...

Hogyan kell az avast! -ot frissíteni?

Figyelt kérdés
Kiírta, hogy 24 nap múlva lejár és frissítsem. De nem vagyok ebben zseni, eddig is mindig más csináltam helyettem, de most nincs senki, akit megkérhetnék rá. Tehát lépésről lépésre leírná valaki, hogyan kell megcsinálni? Ha rámegyek az újraregisztrálásra, kiad egy lapot, ahol kettő közül kell választani. Innen hogyan tovább? Vagy rossz helyen keresgélek?

2013. jún. 25. 21:07
 1/5 anonim válasza:

Van liszenszKódod?Ha igen töröld->Telepítsed újra és amikor kéri írd be.

Ha nincskódod akoor lejárat elött töröld és telepítsed az a rohad:t Microsoft Securiti Essenitalt!!!!!

szivesen.

2013. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azt a fos essentialt ne tedd fel. keress hozzá licenset azt onnantól meg már egyszerű.
2013. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 rumola ***** válasza:

az mse tényleg az utóbbi idöben gyengén szerepel, viszont feltört virusirtóval ne is probálkozz, mert az olyan mintha nem is lenne, tehát vedd meg a kódot hozzá vagy válassz mást

Fizetők közt a legjobb a kaspersky

az ingyenesek között az avast free, avg, avira, gyengébb vagy a tüzfallal együtt tölthető comodo internet security.

Gyengébb gépre a panda cloud. Az utóbbi idöben szépen teljesit. Tudom hogy most mindenki ajánlgatni fog más irtókat, és lehuzni ezeket, DE olyan hogy legjobb a virusirtók között NINCS. Teljes no name irtó is megtalálhat virust.

És nem árt ha ezek mellé még felrakod a malwarebytes anty-malware-t

2013. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az ajánlatom: [link]

Itt van annyi mint a tenger válogass

2013. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocs az MSE Ténnyleg szar
2013. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!