Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha valamit betettem véletlenül...

Ha valamit betettem véletlenül a lomtárba de onnan egyből visszaraktam az asztalra az nem fog kitörlődni ugye?

Figyelt kérdés
mert akkor nagyon nagy bajban vagyok, ugyanis akkor kitöröltem az összes képet 4 évre visszamenőleg!! és ha újraindítom a gépet, akkor se fog kitörlődni?
2013. jún. 25. 19:03
 1/3 levis56 ***** válasza:
Nem!
2013. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a visszaállításra - helyreállításra - kattintottál, akkor újra a régi helyén van. Azért nézzél bele, szuróprobaszerűen klikkelj rá, jeleníts meg párat, hogy oké-e minden. Elvileg mindnek meg kell lennie...
2013. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kivéve akkor, ha a lomtár mérete kisebbre volt állítva, mint a beledobott "Képek" mappa tartalma.

Akkor ami nem fért bele, annak vége...


Amúgy nem használsz biztonsági másolatot mindenről?

Ami csak egy darab merevlemezen van meg, az kb. olyan mint az orosz rulett...

Előbb-utóbb valami baja lesz, mert kétféle merevlemez van: az egyik már tönkrement, a másik egyszer majd tönkre fog menni.

2013. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!