Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tiszta rendszerre Avastot...

Tiszta rendszerre Avastot felrakom, másnap bekapcsolom a gépet és tálca lefagyva fogad. Minek ilyen vacakolós?

Figyelt kérdés

Nagy nehezen behozom billentyű kombinációval a feladatkezelőt amibe újraindítom a gépet, ami nehezen akaródzik neki,de aztán csak újraindul..Utána meg mintha semmi se történt volna rendesen,jól megy a rendszer.

Utána jártam a dolgoknak,de megoldást nem igen találtam,csak azt,hogy másoknak is így úgy lefagyasztotta a gépet már..

Ennyire bízzak benne,hogy bármikor kinyomhatom majd a gépet?

Erre fele valakinek ilyesmi tapasztalata van?


2013. jún. 9. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha előtte kérdeztél volna megmondtam volna, hogy felejtsd el az avastot engem már annyiszor megszívatott, az a törölhetetlen vacak, hogy az hihetetlen.

Túl mélyen épül a rendszer alá, gondolom a BefBootTime vizsgálati módszer az oka.


avira, panda cloud, bitdefender, esetleg ha fizetős kell kaspersky, norton. Ezek jók. JOBBAK!

2013. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mióta frissült a programverziója azóta engem is lefagyott tálca fogad, addig nem volt semmi baja, már arra is gondoltam hogy lecserélem... A rendszerem nem mostani.
2013. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!