Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Virusirtómhoz nincs tüzfal!...

Virusirtómhoz nincs tüzfal! Ez probléma? Mert minden ingyenes rajta csak pont az nem! Hogy birnák telepiteni rá? Amúgy AVG ANTI-VIRUS FREE EDITION 2013 verziója

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 17:14
 1/6 belapus ***** válasza:

Működik a Windows saját tűzfala, így vagy azt használod, vagy esetleg - ha nem tetszik a Windowsé - , a Comodo Firewallt.


[link]

2013. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez virusirtó?amit belinkeltél?
2013. máj. 29. 18:04
 3/6 belapus ***** válasza:

Internet Security: vírusirtó + tűzfal,

Comodo Antivirus : vírusirtó,

Comodo Firewall : tűzfal.


Úgy emlékszem, telepítéskor csak a tűzfalat kell megjelölni (ha csak az kell).

A GeekBuddy-t sem fontos engedélyezni.

2013. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké köszi müködik
2013. máj. 29. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Comodot én használtam, nagyon sok mindent kipróbáltam, de amikor a Comodo Firewall eleinte kicsapta a hálózatomat, utána pedig egyszerűen 5 másodperc után kifagyott a Windows, akkor valahogy megváltam tőle és soha többet vissza sem néztem.


Amit ajánlani tudok neked, és ami most nagyon menő, gyakorlatilag feltelepíted és hozzá se kell nyúlni, igazi német kis vírusirtó + tűzfal egyben.

G Data Internet Security 2014 - ez a toppon van mind felhasználói felület, mind működés és védelem terén.

Ritkán látok ennyire felhasználó barát és csendesen, zavarásmentes működő, már az elejétől kezdve jól beállított tűzfalat.


Egyetlen hátránya fizetős.

Amit tudsz tenni ellene: előfizetsz a PC World-re és megkapod sok más vírusirtó kód mellé, havonta.


Megéri kipróbálni, soha többet nem kell majd más.

Ja és nem felhő alapú, hanem dupla motoros, de nagyon jól optimalizált.

2013. máj. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most az utolsó mondatom úgy nézett ki, mintha hátrány lenne, nem hátrány, k.rva jó.

Meglehet adni mit mikor hogyan használjon, de mondom, hozzá se kell nyúlni, a feltelepítéstől kezdve mindent kifogástalanul beállított magának.

2013. máj. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!