Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tényleg kell majd fizetni a...

Tényleg kell majd fizetni a facebook üzenetért ha ismeretlennek írsz?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Hoax. Az oldal nem fog azzal zsarolni hogy nem tudsz alapfunkciót használni ha nem fizetsz. Nem kockáztatják ilyesmivel hogy felhasználókat veszítsenek.
2013. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1, nézz utána jobban. Amerikában és Angilában már teszt célzattal elindult ez a szolgáltatás.
2013. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Angliában*
2013. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Arról van szó, hogy olyanoknak írhatsz üzenetet akikkel nem tudsz vagy nem lehet kapcsolatba kerülni tiltások miatt. Ez azért nem ugyanaz, hogy az összes ismeretlennek való üzenetküldés pénzbe kerülne.

2013. ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

....a felhasználóknak ki kell nyitniuk a pénztárcájukat azért, ha híres vagy olyan embereknek küldenek üzenetet, aki nem tartozik ismerőseik közé.


A közösségi oldal azzal indokolta a lépést, hogy ezzel megakadályozzák az ismeretlen emberektől származó üzenetek hadát, vagyis mások „zaklatását”. Természetesen az ismerősökkel, barátokkal való kommunikáció továbbra is ingyenes marad.


stb.


[link]

2013. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát, nem tudom, de pont tegnap futottam bele egy olyanba, hogy nem tudtam írni neki, mert nem az ismerősöm, és 62 Ft-ért tudtam volna csak elküldeni az üzit neki. Rákattintottam, és elő is jött a fizetési oldal. Na, gondoltam magamban, ez azért már durva. De minek jelöljek egy olyat ismerősnek, akivel csak egy üzenetet váltok valami miatt, és igazából nem is ismerem? Nem vagyok rá kíváncsi, hogy utána lássam, hogy mit csinál, stb.
2013. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na és ennek a fizetéses dolognak lesz az köszönhető hogy majd a Google+ esetleg a Twitter leveri az amúgy is pofátlan facebook-ot (itt a facebook app-ra gondolok aminek már kell olyan engedély is hogy kérdezés nélkül töltögethessen le app-okat)Szerintem is enyhén szólva túlzásnak gondolom hogy fizetni kell érte.....
2013. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemhiába Zuckerberg a tulajdonos...
2013. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!