Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast Internet Security-hez...

Avast Internet Security-hez találtam a neten 2014-ig key fájlt, meglehet bízni benne?

Figyelt kérdés
Azt hallottam nem szabad crack-elni a vírusirtót, mert akkor nem véd. Ez esetben is ez a helyzet, mert ez nem crack hanem kulcs ami aktiválja?!
2013. ápr. 1. 04:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha már kulcsozol akkor miért nem a legjobbakkal csinálod?

Kaspersky

BitDefender

F-Secure

2013. ápr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 belapus ***** válasza:
Esetleg használhatnád az ingyenes verziót.
2013. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azzal nem érsz semmit.Nem fog megvédeni rendesen az avast (bár amennyire meg is tudna annyira sefog).

Hamar feldobja majd az avast,hogy illegálisan használod.Ezek a hamis kulcsok hamar csődöt mondanak,de oly mindegy..

Használd a free-t vagy vedd meg a secust.

2013. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

okés köszzi!

azért akartam az avast IS-t mert akkor nem kéne pluszba Comodo

2013. ápr. 1. 11:17
 5/11 belapus ***** válasza:

Comodo Internet Security - szintén van ingyenes változata:



[link]

2013. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem is Avastom IS van 2050-ig van hozzá licens, és a telepítési útmutatóban benne van hogy hogyan kell úgy csinálni hogy ne írja ki hogy illegális.
2013. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolso okos vagy.

Illegalisan hasznalod az semmit se ved.Ami abba van virusdeffincio frissites az a szimpla probaidos.Az lejar utana te rakhatsz hozza akarmi osszetakolt kulcsot te nem kapsz ra hivatalos frissitest. Ne csodalkoz ha cserbe hagy.Azok ellen ved csak amit probaidos valtozataba kaptal ra def.frissitest.

Utana kamu frisssites jar ha bele piszkalsz.Persze ha te kise hasznaltad a probaidot,avagy feltelepites utan 1x se frissulhetet normalisan,akkor meg total elavult verziod van.Bar igyis...egeszen 2050ig,persze addigra jo parszor csodot mondana a geped.. :)


Meg eredeti avasr IS se tokely,hat akkor ilyen adatbazisu...ajaj :)

2013. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Amit a netről letöltessz az majdnem mind illegális úgyhogy ennyit erről.

Azt hogy semmit nem véd azt nem mondanám mert ma pl: egyik internetes reklám átküldött egy oldalra és egyből riasztott.

A frissítést meg csinálja rendesen jelenleg 7.0.1489 van rajta.

Összegzésben nekem a célnak megfelel, nem látogatok olyan oldalakat amik tele lehetnek vírusokkal :D

2013. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Utolsó vagyok, tévedtem mert 8.0.1489 a verzió száma.
2013. máj. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülök hogy ilyen a verziószámod de ez az avast free amihez nem kell buherakód nekem is ez ketyeg.
2013. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!