Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Netcafee-ban lopták a pendrive...

Netcafee-ban lopták a pendriven az anyagomat . Voltaki hasonlóan járt? Illetéktelenül nyultak a netcafe-n az adataihoz? Engem gazán felháborított hogy ilyen megeshet!

Figyelt kérdés
A blahán voltam netcafe-ban 7c..,netezni akartam,hoztam anyagot pendriven,és már a kiszolgáló sem volt egy rendszergazda tipus főleg ott volt a haverjai és dicsekedtek hogy kit rugtak ki ekkor meg akkor, kiscopatkány féleség, elkeztek magukban bu_i_ni meg minden(oktatovideon rajzlecke volt).Szóval használtam a pendrive-t és kivettem,betettem kivettem,egyszer csak nem választható le pedig bezártam a totalcommander-t és 3xugyan így sikerült,és kihúztam félve lopja az adataimat, és baszzus hazamentem .2 oktatóvideó elis tünt. Nemelég hogy másol, ez áthelyezett. Voltaki hasonlóan járt? Illetéktelenül nyultak a netcafe-n az adataihoz? Engem gazán felháborított hogy ilyen megeshet!

#netcaffe
2013. márc. 31. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűbb h rendszerhiba áldozata lettél, amit főként a ki-be rángatás okozhatott.
2013. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha leválasztom akkor minden rendben történik , de ha nem tudom akkor valamilyen folyamat van rajta amiről nem tudok , ez magában aggasztó egy netcafee-ban. Ha látod hogy nem hiteles egy felügyeletes ( szórakozott idióta ) akkor nembánom hogy kihúzom . Lehet igazad van , de mitől lett volna aktív ? virusirtó nem ment rajta , itthonival mindig problémázok hogy nem huzhatom le mert nod32 aktiv.
2013. márc. 31. 23:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!