Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast Free vagy AVG Free a jobb?

Avast Free vagy AVG Free a jobb?

Figyelt kérdés

Ez az oldal mennyire megbízható, mert itt állítólag valamivel jobb az AVG.


Játékok / Programok crack és patch fájljaira melyik akadályoz a legtöbbet tévesen?

Általában nem is veszélyes fájlok a patch-ek de törlik a vírusirtók.


2013. márc. 28. 02:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Az AVIRA a legjibb.
2013. márc. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kettő közül az AVG-t választanám! Az avast fogja a sávszélességet is valami oknál fogva!Ezt nem én találtam ki ,hanem a szolgáltató szakembereinek ez a tapasztalata.

Bár én nem használok semmit!

2013. márc. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A webvédelemhez szükség van némi sávszélesség fogáshoz amelyik ezt nem teszi az nem dolgozik rendesen.Bármelyik vírusirtót ha kérdezés nélküli törlésre állítasz a crack ill. patch fájlokat törlik hisz az a dolguk hogy az olyan fájlok amik beavatkoznak a szoftverekbe ne engedjék kérdezés nélkül.Ha rákérdez engedélyezd a telepítését ha nem az a vírusirtó nem dolgozik.Nincs ilyen hogy jobb,max több a szolgáltatása némelyiknek.A lefikázott Avast-nak van boot idejű időzítése nem kell live CD,p2p védelme és egy teamviwer szerű távvezérlési funkciója ami hasznos ha elcseszel valamit.Mivel hogy rengeteg rést hagynak a szoftverek a neten az elavulás miatt ezáltal nem tudnak rendesen fogni a vírusirtók ennek kiküszöbölésére hülye biztosra tették az Avastot és ellátták egy programfrissítővel.Felhő alapú megosztás/frissítéssel rendelkezik.

Eleget fényeztem az avastot de ennek fényében az AVG számomra lemaradt egy kicsit.

2013. márc. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Avast a jobb, de a legjobb a Kaspersky.
2013. márc. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az igaz de free volt a kérdés.
2013. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

AVG jónak mondják,teszteken is valamelyiken előrébb van mint az AVAST.

AVAST valóban le tudja fogni a böngészési sebességet,jobban mint bármelyik,kissé túlzottan is.

2013. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Avast egy trágyalé, nagyon lefogja a gépet. Ha a kettő közül kötelező választani, inkább AVG. De egyik sem olyan hatásos, mint az Avira. Mellesleg az Avira alig eszik valamit, és az egyik leghatásosabb vírusírtó.
2013. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A Bitdefender Free verziója az milyen?

Hatékony? És mennyire lassít?

[link]

2013. márc. 29. 02:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Arról már írtam az oldalon valamelyik nap.Néz keresőbe utána,meg fogod találni :)
2013. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!