Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Honnan tudom, hogy van-e már...

Fapfap DZsó kérdése:

Honnan tudom, hogy van-e már a laptopomon lopás elleni védelem, program? Van valami nagyon spéci ingyenes progi?

Figyelt kérdés
Befogok majd kerülni koleszba, és szeretném ilyenekkel ellátni. Biztos, ami biztos. Ti mit ajánlotok?
2013. jan. 30. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

megbízható, és ingyenes nincs, és vszínű, hogy nem is lesz...

(mivel egy állandóan frissülő, adatbázisba kell bekerülnie, a laptop tulajdonosának, titkosított adatainak, és ehhez a tárhelyet + naprakészre tartását ingyen nem fogja senki sem, biztosítani....

2013. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor most micsináljak? Valahogy nem tudom megnézni nincs-e alapból rajta? 200 ezer forintos árkategóriában van olyan amin van alapból? Nagyon lopnak a koleszba?
2013. jan. 30. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
a lopásgátló GPS-sem ingyenes, még a nagyobb értékű gépjárművekben sem....
2013. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
abban a szaküzletben ahol vásároltad, biztosan tudnak (kedvezményes áron) segíteni, a kérdés megoldásában.
2013. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor holnapi nap folyamán majd bemegyek :)
2013. jan. 30. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!