Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom a régi facebook...

Hogyan tudom a régi facebook profilomat letörölni? Csináltam újat, de a régi facebook és a hozzátartozó email cím jelszót nem tudom.

Figyelt kérdés
rámentem az új profilomról a régire, és jelentettem, hogy ez a régi profilom, de nem törölték még le. mennyi idő ez, vagy hogyan tudom megszüntetni ezt a régi fb fiókot?

2013. jan. 23. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Törölni úgy tudom nem lehet csak felfüggeszteni.
2013. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elfelejtettem a jelszót vagy feltörték, az email címet jelszót meg egyáltalán nem tudom. jelenteni kéne valahogy, hogy ne tudjanak hozzáférni, és felfüggesztik és előbb utóbb megszűnik
2013. jan. 23. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegnap is kérdezte valaki, tegnap is leírtam, hogy sehogy. Ezek alapján bárki fiókját letöröltethetnéd azzal hogy a tiéd volt és nem kell meg feltörték, ja és elfelejtettem az emailcímet meg a jelszót. Ugye te sem gondolod komolyan???
2013. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom. ez igaz
2013. jan. 23. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!