Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win7-en hogy lehet megváltozta...

Win7-en hogy lehet megváltoztatni az elfelejtett jelszót?

Figyelt kérdés
A gépemen két op.rendszer fut. Leginkább a Win7 amit használok, viszont a biztonság kedvéért megtartottam az Xp-t is, ezt igen ritkán használom csak. A jelszót igen sűrűn cseréltem, viszont a legutóbbi csere alkalmával igen siettem és nem írtam fel. Egy hónap elteltével akartam használni újra a gépem, amikor nem tudtam hozzáférni. Több sikertelen próbálkozás ellenére. Most viszont sos szükségem lenne adatokra a 7-es oprendszerről, amit nem tudok elindítani. Hogyan tudok hozzáférni, újra?
2013. jan. 22. 14:34
 1/3 Golan Trevize ***** válasza:
Kiszereled a HDD-t a gépből, másik gépen lemented a fontos dolgokat, aztán újratelepítés, utána pedig valami password manager program használata (Pl. KeePass) javasolt.
2013. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez nem megoldott, gondoltam már rá
2013. jan. 22. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Van 1 trükk rá. Tedd a gépet csökkentett módba és ott beenged jelszó nélkül majd a vezérlőpultban letudod szedni a jelszót. Resit nyomsz neki és kész :D
2013. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!