Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Letezik lista weboldalakrol...

Letezik lista weboldalakrol felhasznalonevvel firefoxban?

Figyelt kérdés

Csak a felhasznalonevet tudom(legordul egyes oldalaknal),

viszont nem tudom, hogy melyik weboldalhoz tartozik.

(jelszo nem lenyeg)


Ki lehet deriteni firefoxban?



2013. jan. 10. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Beállítások/biztonság - mentett jelszavak


Azért gördül le pár oldalon, mert be van kapcsolva az űrlapokba írt kifejezések megjegyzése. Vannak oldalak ahol azonos az űrlapdoboz, így abba kattintva más oldalakba írt szöveget is újra feldob a böngésző. Ha el van mentve a felhasználónév és jelszó, a fenti menüben meg tudod nézni hogy melyik oldalhoz melyik páros tartozik. Ha nincs, akkor nem.

2013. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kosz szepen a valaszt, de a mentett jelszavakat meg tudom nezni.

Az en propblemam "mindossze":

"Vannak oldalak ahol azonos az űrlapdoboz, így abba kattintva más oldalakba írt szöveget is újra feldob a böngésző."


A lenyeg,

hogy egy altalam ismeretlen felhasznalo nev gordult le az egyik weboldalon. Azt szeretnem megtudni, hogy hol hasznaltak ezt a felhasznalo nevet.

Van erre lehetoseg?

2013. jan. 11. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs. Az összes lehetőséget feldobja a dobozban, ami elérhető. A böngésző csak azt jegyzi meg amit beírtak, azt nem hogy hol.
2013. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!