Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltettem 1 új vírusírtót...

Feltettem 1 új vírusírtót ("Kaspersky") lefutattam rajta 1 víruskeresés&írtást.3 javított objektum lett, Azóta mióta lefutattam ezt a víruskeresés&írtást azóta a gépem sz*r-t se ér?

Figyelt kérdés

nem fért ki.:

Feltettem 1 új vírusírtót ("Kaspersky") lefutattam rajta 1 víruskeresés&írtást.3 javított (JAVÍTOTT,nem törölt) objektum lett ("Cod2AIM,WH,Neo").

Azóta mióta lefutattam ezt a víruskeresés&írtást azóta a gépem egyszerűen egy darab vas azon kívül semmi!

beírom pl.:Google.hu 5 perc alatt betölti,felmegyek youtubera.:240p-n a videó (20megás nettel) 1 perc alatt annyit tölt,hogy 5mp-nyi anyagot lejátszon aztán ismét csak tölt!

Elindítom Mw3-at.:Error,BlackOps1-2:Fatal error.Metin2: (GYÁRI FLIPPER : nem észlelhető)

letöltést indítok pl 1megás fájl-ra 5 perc alatt 0,2mb-t letölt aztán "MEGÁLL 1 percre" és folytatja...fél óra alatt megvan....


ötlet?



2012. dec. 17. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Rakd újra a gépet, az mindent megold. Legközelebb ne használj ilyen noname szoftvereket. Használd pl: eset,avast,avg,f-secure
2012. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi után tetted fel? mikor felfedezted a bajt? amúgy a kaspersky nem egy "noname" program. de ha már vírusírtót ajánlasz akkor hagyd már ki "kelet európa szégyenét"(eset)!
2012. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
feltettem,lefutattam egy víruskeresést és írtást aztán ilyen lett egyből.
2012. dec. 17. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kaspersky a noname szoftver LoL :D


Ez tetsztett! :D

2012. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Honnan vetted ezt a Kasperskyt? Hamis kóddal a netről, amikor elég lett volna egy online scanner?

Magatokra vessetek, ha a nagy takarékoskodás jegyében nem veszitek meg a fizetős védelmet! Az Online Scannerek ingyenesek, egyébként a hamis kódos ESET semmit se ér. Amikor annyi jó ingyenes van, minek kell hamis kódos torretről leszedett trójais vacakokkal hazavágni a gépet?

2012. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Online Scannerek:


[link]


[link]

2012. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eset fos, Avast!!!!
2012. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
de szeretném ennek a noname Kasperskynek csak az éves bevételének 0,5%-t megkapni. XDXD egyébként aki ennyire hülye a témához az miért ad tanácsokat? :D
2012. dec. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nincs kasperkynél biztonsági mentés vagy rendszer vissza állítási lehetőség?
2012. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!