Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Budapesten tegnap este elhagyt...

Budapesten tegnap este elhagytam, vagy ellopták a Nokia Lumia 610-es okostelefonom. A számát ami egy papíron van nem találom. Valaki help? (Igazából azért nem tudom mert nem kellett sok mindenkinek meg titk

Figyelt kérdés
(Igazából azért nem tudom mert nem kellett sok mindenkinek megadnom, meg titkosítva volt) A t-mobil azt mondta hogy szám nélkül nem tudnak mit csinálni. Pedig megadtam a nevem benne kéne, hogy legyek az adatbázisukban. IM alapján nem tudják bemérni? Csak délután 4-kor tudok bemenni a t-mobilhoz. De attól tartok addig már túl késő lesz és nem tudom, talán eladják a telefont külföldre. Valaki tudna adni ötletet hogy mit csináljak?

2012. dec. 14. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A T-Mobile nem fogja bemérni. Tegyél feljelentést IMEI számmal, az csak a készülékhez tartozik, és minimális esélyed van, hogy előkerül - illetve, ha előkerül, akkor megkapod.
2012. dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Windows Live azonosítódra azért emlékszel?Telefon nyomon követése,itt lehet.

2012. dec. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 14. 11:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!