Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom megnézni a...

Agicasd kérdése:

Hogyan tudom megnézni a számitogépen az összes rejtett fájlt? Már beállitottam h ne rejte el öket de akkor hol tudom öket megnézni? Nem az én rejtett fájlaim hanem a barátomé. Most kapta meg az utolsó esélyét de ugy érzem hogy továbbra is átvág.

Figyelt kérdés
egy kapcsolat mulik rajta

#rejtettfájlok
2012. dec. 2. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A helyén!


Ez az opció megjeleníti a rejtett fájlokat, de hogy a gép ezer mappája közül melyikben van azt senki nem tudja megmondani...

2012. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2012. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ja hogy már beállítottad a rejtett fájlok megjelenítését? :)


Akkor neked kell megkeresned...

2012. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az nem jo ;( akkor sose tudom,meg miket rejteget ! Azt hittem van olyan opcio h minden rejtett fájlt üegjelenit ha beállitom :S és akkor most mi tévö legyek?
2012. dec. 4. 10:57
 5/12 Golan Trevize ***** válasza:

Nyiss egy parancssort.

c:

cd \

dir *.* /s /a:h

2012. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
és ezeket hova irjam be?és csak ezeket a lehetöségeket tudom beirni?
2012. dec. 5. 15:59
 7/12 Golan Trevize ***** válasza:

a parancssorba írd be.

nem csak ezeket a lehetőségeket írhatod be, de neked ebben a konkrét esetben erre lesz szükséged.

2012. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát köszi azért majd ha valami még az eszedbe jutna akkor megköszönönném ha irnál vagy ha esetleg valami ötleted hogy mit csináljak :/ elöre is köszi mndenkinek
2012. dec. 6. 14:35
 9/12 Golan Trevize ***** válasza:

Te tényleg nem érted, hogy mit írok???


NINCS más ötletem, mert NEM KELL MÁST csinálnod, csak azt, AMIT MÁR LEÍRTAM!


AZ A MEGOLDÁS A KÉRÉSEDRE!!!


Kipróbáltad már egyáltalán?

2012. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na ja. Az utolsó által ajánlottnál nincs jobb ötlet. Az ő megoldása kilistázza az adott partíción az összes rejtett fájlt, de ezek között is neked kell megkeresni amire kíváncsi vagy. Egyébként mire gondolsz?? Esetleg írjuk le a keresett rejtett fájl nevét, vagy mi???
2012. dec. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!