Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az automatikus frissítés...

Az automatikus frissítés hogyan működik? Neki kell telepíteni a frissítéseket vagy nekem kell az oldalra fel menni?

Figyelt kérdés
Az automatikus frissítés nem csinált semmit csak jelezte lent a pajzs felkiáltó jeles volt. Felmentem az oldalra és ott telepítettem. ( igaz ez előtt amikor kikapcsoltam végzett frissítéseket de azt a 20-at nekem kellett telepíteni) Ez így jól van?
2009. aug. 18. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha automatikusra van beállítva akkor magától letölti és telepíti.D A Start>Minden programban a Windows Update-ről is telepíthetsz kézileg
2009. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen,az automatikus jelző itt arra utal,hogy automatikus. :)
2009. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen,de nekem nem csinálja meg:S
2009. aug. 18. 12:51
 4/9 anonim válasza:
A Vezérlőpultban található az Automatikus Frissítés ikonja, ahol beállíthatod az általad legjobbnak ítélt módszert. Itt 4 dolgot tudsz választani: Ki tudod kapcsolni; be tudod állítani, hogy értesítsen ha megjelenik frissítés, de ne csináljon semmit; beállíthatod, hogy töltse le az újdonságokat, de ne telepítse; vagy teljesen automatikusan töltse le és telepítse azokat. Neked a letöltés és telepítés oldja meg a problémádat. A kikapcsolást multik használják, akik nem a Microsoft ütemében frissítenek, hanem erre külön (System Management Server) szerverük van, és csak a tesztelt dolgokat telepíttetik a felhasználókkal. Az értesítés lassú analóg modemes kapcsolatnál jó, mert ezt a letöltés teljesen megbénítaná annak sebessége miatt, az értesítés és letöltés pedig szervereknél ajánlott, mert néhány frissítés újraindítást kér telepítés után, ez pedig nem mindegy mikor történik egy kiszolgálónál.
2009. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rendszergazdai oldal, Vezérlőpult, Automatikus frissitések. Itt kell beállítani, hogyan akarod. A legjobb, ha mindent rábízol. Ne kísérletezz a Microsoft letöltőközponttal ha csak találgatod, mi kellene.
2009. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha megjelent a kis sárga pajzs a Tálcán, akkor kattints rá, megnyilik egy Ablak, ott láthatod, ahogy letölti, inicializálja és telepiti. Esetleg újrainditást kér.
2009. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Windows Update-t akkor néztem meg, amikor nem jött Automatikus frissités. Megpróbáltam kézzel, de kiírt egy hibakódot. Ennek érdemes utánanézni, mit jelent, nekem tűzfalat jelölt akadályként. Később kiderült, hogy boot vírus lapult a gépen.
2009. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! nekem engedte kézzel és meg is csináltam mindet. Nem tudom miért nem csinálja saját maga:( Egyenlőre minden frissítés kész.
2009. aug. 18. 15:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg az IE-vel (7, 8 is jó), nyisd meg a Windows Update-t és kattints rá a Frissitésre. Ha pirossal jelez, akkor valami olyan fertőzés van a gépeden, ami megakadályozza az Automatikus frissitést. Én is jártam már így. Ha eredeti a Windows, az az oka. Hibaszámra keress rá. 08000987eft (valami iylesmi volt nálam).
2009. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!