Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan érhetem el a legmagasab...

Hogyan érhetem el a legmagasabb biztonsági szintet a gépemben és a hálózatomban?

Figyelt kérdés
Az ilyen alapokat tudom hogy vírusírtó telepítése,router vásárlása,mappák jelszavas védelme stb de szeretnék még ötleteket hallani hogy mivel tehetném biztonságosabbá a hálózatomat például hacker támadások ellen stb
2012. okt. 30. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem kötöd hálózatra a gépet, az a biztos!
2012. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fel telepithetsz egy tűzfalat comodot ajálom (hackerek ellen)


meg egy web of trustot az egy kiegészítő ami mutassa hogy melyik honlap biztonságos(persze felhasználok szavazati alapján remélem tudtam segiteni

2012. okt. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Golan Trevize ***** válasza:
49%
kihúzod az internetet és kikapcsolod a gépet
2012. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tóthné Marika ***** válasza:
37%
Utána elásod a hálózati eszközöket és öngyilkosságot követsz el, így az utolsó veszélyforrást, saját magad is kiiktattad a rendszerből.
2012. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy látom a tegnapi napon rengeteg f*sz volt fenn ebben a kategóriában mint például a fentebb kommentelő 3 személy,a második válaszolónak köszönöm a tanácsot,a többi noob pedig nyugodtan felkötheti magát,ha trollkodni akartok akkor takarodjatok az ezotéria kategóriába,ne itt szemeteljetek feleslegesen szűz férgek
2012. okt. 31. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb megoldást ha olyan oprendszeren netezel ami kevésbé népszerű mint Windows. Pl valamelyik linux disztribúciót használd.

Ha veszel egy routert az is már haladás,hiszen a router által osztott címet kívülről nem tudják direktbe megcímezni.

Azzal kell tisztában lenni, hogy a legnagyobb veszélyforrás te magad vagy. Ha olyan programokat rakol fel amelyek kétes eredetűek és olyan weblapokat látogatsz amelyek midenféle szutyok jogosultságot kérnek akkor a legjobb tűzfal, vírusirtó sem fog megvédeni!

2012. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!