Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vettem egy új laptopot és...

Vettem egy új laptopot és linuxos lecseréném xp-re de azt irja ki mikor berakom a telpitő cd-t hogy automatikus futattás program nem található ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
XP telepítő ritkán indul linux alól, be kell bootolni a lemezről(bios-bsn beállítani), akkor indul a telepítő, persze ha jó a lemez.
2012. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :) a cd tuti jó.és megtudnád mondani hogy kell bootolni ?már régebben egyszer csináltam hogy úgy indítottam el de elfelejtettem hogy kell
2012. okt. 19. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#1-őnek igaza van. Ha ilyen alap dolgokkal nem vagy tisztában, akkor szakemberre kellene bízni a telepítést.
2012. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd belejön.....:)


A gép bekapcsolása után nyomogasd az F2 gombot, míg a BIOS menüje be nem jön. Ott a Boot menüben állítsd be elsőnek a DVD meghajtót. Ne felejtsd el végül menteni a beállítást.

2012. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a kor már win7 kell rá de én hagynám a Linuxot ha nem akarsz játszani ha igen a kor Windows 7
2012. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!