Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Comodo Internet Security...

A Comodo Internet Security premium mellé kell antivírus?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy a Comodo Internet Security premium inkább csak tűzfal( bár letöltöttem és van antivírus része) rakjak mellé Antivírust ?Melyik ingyenes vírusirtót ajánlanátok( magyar legyen és ne lassítsa a gépet feleslegesen)
2012. okt. 16. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell, a Comodo Internet Security az egy komplett védelmi rendszer (ezért hívják Internet Security-nek).

Ami csak tűzfal, az a Comodo Firewall.

2012. okt. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor gondolom jobb ha letörlöm a kaspersky anti virus 2013 at
2012. okt. 16. 23:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp. Egyszerre két rezidens vírusirtó csak gondot okoz.
2012. okt. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb vírusírtó.Havonta szoktam váltogatni a vírusírtókat de lehet ezt nem váltom le mert annyira jó,tehát nem kell emellé még egy antivírus,semelyikhez sem mert az tényleg bekavar
2012. okt. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Használd a Comod vírusirtóját és akkor nem kell még külön futtatni egyet.

Hidd el, ha nem vagy teljesen hülye, akkor ez is BŐVEN elég egy gépre.

2012. okt. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kell mellé,én a Comodo Internet Security-t használok ingyenes verzió és nem volt vele gondom szeritem legjobb fegyvere a defense,elég hatásos.remélem tudtam segíteni;)
2012. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!