Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » NOD32-t érdemes megvenni? Ha...

NOD32-t érdemes megvenni? Ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés
2 gépre diákkal 10.000 Ft egy évre. Ez sem olcsó, de még kibírható lenne. Miért érdemes megvenni?

2012. okt. 9. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Minek,az AVG ingyenes és sokkal jobb..
2012. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én inkább az Eset Smart Security5-üt ajánlanám, nálam kifogástalanul fut évek óta (ESS4-el kezdtem). Tűzfalas, van benne Játékos üzemmód stb. Csak jó szigorúra be kell állítani, nincs vele különösebb gond. Beállításokban (tűzfal bonyolult) segítenek.
2012. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

17 ezer helyett egy évre diákkedvezménnyel 50%-al olcsóbb.

[link]

2012. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert lehet ingyen is teljes védelmed, és nem tört, eredeti. PM ha kell. (bárkinek, nem csak kérdező.)
2012. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne erre költsd a pénzeted,inygenessek is meg lehet védeni a gépedet,gondolom nem a legjobb a géped és nem birja azokat a vírusirtókat amik nagyon terhelik a gépet,ha ezmiatt akkor ajánlom a panda cloud-ot: [link] meg viszonlag jól is véd.De ez a te töndésed,hogy fizets rá vagy nem;)bocs a helyesírási hibákat
2012. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security nem terheli a gépet, összesen 1 GB RAM, két magú procival, Windows XP Professional operációs rendszerrel: csendben dolgozik és a gépem is gyors. Nem ezen múlik.
2012. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Maga a szoftver jó csak van benne egy kis átmenet Teljesen legális mégpedig újságkód ami lehetővé teszi ,hogy havonta az email ra kapott kóddal és felhasználóval (lilencel) beaktiváljuk teljesen legálisan és ingyenesen a szoftvert. Lehet halottatok róla, de én nekem is újságkódos az eset és ugyanolyan frissítéseket kapok mint egy megvett lilenc.

Kódokat itt találsz: [link]

Használata: [link]

10 perces email: 10minutemail.com (erre ráküldeted a lilencet és 3-4perc megérkezik az email és beaktiválod ,de ez egy eldobható 10 perces email 10 perc az érvényessége.)

2012. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!