Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehetséges az, hogy valaki...

Lehetséges az, hogy valaki használni tudja a gépem a sajátjáról?

Figyelt kérdés

Pontosabban: volt 1 ember (nem családtag), aki hozzáférhetett a gépemhez régebben. Arra gondoltam, hogy rátett egy progit, ami küldi neki az összes általam megjelenített oldalt. Lehetséges ez?

Vagypedig valahogy a gépemre csatlakozik és használja úgy, hogy nekem fel sem tűnik?

Értem ezalatt azt, hogy hozzáfér minden olyan oldalhoz, ahová jelszó kell.

Mióta nem használja más a gépet rajtam kívül, 3x raktam újra a rendszert, 4x cseréltem mindenhol jelszót, Comodo tűzfalat használok.


A jelszavaim mentve vannak a gépben, ez mennyire veszélyes?



2012. szept. 27. 10:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Mindenhol váltsál jelszót, mert ha azokat tudja, akkor akár más gépről is beléphet a nevedben.
2012. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen, már 4x cseréltem azóta mindenhol és minden oldalon teljesen más. Köszi :)
2012. szept. 27. 21:28
 13/15 anonim ***** válasza:
router pwt is cserélj, és wifi pwt is érdemes mac filteringet is beállítani és akkor már jó lesz a védelem
2012. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hogy micsodát? :D

Értehtőbben írd légyszi, mert ennyire azért nem értek hozzá :)

2012. okt. 4. 19:09
 15/15 anonim ***** válasza:
nem tudom biztosan de manapság már mindenkinek van routerje mivel több gép is van a háztartásban . gondolom van neked is,be irod az ip cimét egy internet explorerbe ( alapértelmezett a 192.168.1.1 és az alapértelmezett felhasználonév és jelszo admin/admin ha ez megvan akkor írj privben mert nincs kedvem feleslegesn többet gépelni :D
2012. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!