Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hozzá lehet férni a Google...

Poetic kérdése:

Hozzá lehet férni a Google Chrome böngésző előzményeiben egy beírt levél teljes szövegéhez?

Figyelt kérdés

Üdvözlet/Sziasztok,


Nagy segítségre lenne szükségem. Egyik nap beírtam egy közel másfél oldalas szöveget egy internetes ismerős kereső üzenet küldőjébe. Egyik nap ezt a regisztrációs fiókom megszüntettem, de elfelejtettem az imént említett szöveg tartalmát menteni.


Van arra lehetőségem, hogy a google chrome böngészési előzményéből ezt teljes egészében kinyerjem?


A szöveg részleteire keresve kijön az előzmények szövegének részlete...de sajnos nem az egész. Meg lehet a teljeset tekinteni?


Amennyiben ezt egy fájl menti merre találom és az esetleges kódolás miatt hogy lehet olvashatóvá tenni?


Lehet esélytelen, de gondoltam hátha valaki tudja, nagy segítség lenne.


Köszönöm előre is a normális válaszokat.

...ha valami nem érthető világossá teszem, kérdezzetek :D


Üdv.



2012. szept. 4. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudod vissza hozni,írd meg ujra az üzit gondolom nem felejteted el azt amit irni akartál
2012. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!