Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet a baj a gépemmel?

Mi lehet a baj a gépemmel?

Figyelt kérdés

Bekapcsolás után kb 20 perccel leáll a gép egy olyan hibaüzenettel ahol kék háttér és 1 egész oldalas angol szöveg. (annyit tudok kivenni belőle hogy, vagy 1 újonnan telepített szoftver vagy hardver okozhatja a problémát.)

Valószínű nem szoftver mivel újratelepítés után is jelentkezett már a probléma.Hardverrel kapcs.-ban csak ramot cseréltem, de nem hinném h az lehet a probléma mert a régi rammal is fenn áll...


2012. aug. 27. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alsó részen -amit te vszeg halandzsának gondolsz-, nem pedig a felső sablon szövegben, van a lényeg. Namármost, ha olvashatóan lefényképezed (főleg a technikai információt), akkor esetleg kideríthető az ok.

Ide feltöltöd:

[link]

az utána kapott linket meg itt megírod.

Nem biztos, de talán sikerülhet kideríteni...

2012. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ZsoltyD ***** válasza:
Nekem anno XP volt a gépemen, de mivel azon nem fut a Just Cause 2, ezért újra akartam rakni Windows 7-re. Kb. 1 hetet sz@rakodtam vele, mert folyton Kék Halál jött közbe, az egerem és a billentyűzetem USB-s, de mikor azokat kihúztam a telepítés végéig, utána sikerült felrakni a Windows-ot. Miután sikerült a telepítés, kb. 2 percenként Kék Halált kapott a gép. Utána kicseréltem a billentyűzetemet egy PS/2-s billentyűzetre, és azóta nem kaptam kék halált. Most is arról írok. ( Amit XP-vel használtam: 2008-as USB-s Fujitsu Siemens. Amit most használok Windows 7-el: Régi kb. 1990-2004 közötti Acer billentyűzet.) Amúgy míg XP volt a gépemen, addig jó volt az USB-s is, de valamiért a Win7 nem kedveli. Az egér is USB-s de azzal még idáig nincs baj.
2012. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta már megoldódott a probléma :) Miután újratelepítettem és még mindig fent állt. Kicseréltem a ramot és most működik :D
2012. aug. 27. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!