Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehetne, az avast!...

Hogyan lehetne, az avast! Internet Security-t meghosszabítani? (ingyenes próbaverziót)

Figyelt kérdés
Szóval 1 vagy 2 éve van avast-om, ez az ingyenes, nem fizetek érte semmit. Eléggé megvagyok vele elégedve. 20 nap múlva lejár és úgy emlékszem tavaly be lehetett állítani, hogy megint ingyenes legyen, most meg nem találok ilyet :/

2012. aug. 27. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Az Internet Security-t nem hiszem hogy meglehet hosszabbítani, viszont a Free verzióját meglehet.

1. Megnyitod az Avastot

2. Karbantartás fül, Regisztráció


Remélem tudtam segíteni :)

2012. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy ilyen, hogy "Switch back to avast! Free Antivirus". Ha erre rámegyek az jó? Am sztem már regisztráltam, anno, amikor először "hosszabbítottam meg" ezt az ingyenes verziót.
2012. aug. 27. 10:34
 3/6 aspikami ***** válasza:
Itt kapsz ingyen licenszet 1 évre ha kitöltöd az adatokat.(Az email címedre jöne mge a licence) : [link]
2012. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen szerintem válts vissza Free-re.

Nekem is az van.

2012. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy esetleg torrentről tudsz leszedni tört teljes verziót
2012. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A törtet felejtsd el. Szerintem válts vissza free verzióra.
2012. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!