Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit kezdjek ezzel a vírussal?

Mit kezdjek ezzel a vírussal?

Figyelt kérdés

Van egy vírusom amit a Norton-om mindig megtalál de nem töröl. Hallottam, hogy egyes vírusok nem egy fájlba telepednek bele, hanem önálló fájlként működnek, ezeket nyugodtan törölni lehet?A vírus neve: Trojan Horse.

A helye:

Gép/WINDOWS/system/winlogon.exe

E fájl típusa alkalmazás 212 kb. Ez törölhető fájl, vagy ez fontos fájl a számítógép működéséhez?


2009. júl. 25. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

ne töröld le, mert a gép sérelmezni fogja.

A norton biztos rávehető arra, hogy letörölje,

nem létezik hogy nem törli le

2009. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy nélkülözhetetlen rendszerfájl.Ha valahogy letörlöd,akkor nem tudod használni tovább a windowst,mert ahányszor elindítod,folyamatosan kiléptet majd.Tapasztalatból írom.


Próbálkozhatsz más vírusirtókkal,hátha valamelyik képes kijavítani.Esetleg megpróbálhatod,hogy letöltesz egy egészséges winlogon.exe-t linux live cd alatt,és felülírod a létező,fertőzött fájlt.De szerintem nyugodtan kezdd el leporolni a windows cd-t...

2009. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rakasd karanténba, aztán szedd elő a Windows telepitőt. Újratelepités kell.
2009. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!