Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valakai segítene Toolbar ügyben?

Valakai segítene Toolbar ügyben?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 10:56
 1/8 A kérdező kommentje:

kaptam egyet,és nem birok vele,win32/Toolbar.Widgi...

Lefuttatam az eset online scannerét,ő is mergtalálta mind a nod,és igy írja:Win32/CMDOW.143 alkalmazás,ezt töröölhetem,mi ez?mit kell csinálni?

2012. aug. 23. 10:59
 2/8 A kérdező kommentje:

CMDOW.exe

ez mi volt,mert ki lett törölve?

2012. aug. 23. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:
ne online scennerel próbálkozz ,hanem vírusirtóval tegyél fel egy erőset és futtasd le
2012. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nod futott de nem csinált semi,meg se tisztitotta,ezért mentem az eset oldalára ott ajánlották az online.t,de törölte,most futtatom ujra.
2012. aug. 23. 11:20
 5/8 A kérdező kommentje:
az online nem talált semmit,de a nod még mindg írja,de nem csinál semmit,,nem értem.
2012. aug. 23. 11:47
 6/8 anonim ***** válasza:
rakjál fel egy Kaspersky 2012 [link] az leszedi
2012. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a gépeden rezidens a NOD, akkor az online scannere nem használható. Futtasd le a Malwarebytes-t.
2012. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Karesz6969 ***** válasza:

Nézd meg a programok eltávolítása ablakban és onnan szedd le.

Ha nem megy keresd meg a Program Files könyvtárba, ha ott sem találod, mert részben del-el törölted (ami nem a megoldások netovábbja) tegyél fel egy NORMÁLIS víruskereső-ölő szoftvert pl. VIPRE és az megoldja.


Van még ötlet de előbb ezeken kéne végigmenned...

2012. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!