Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit kell tenni ahhoz hogy ne...

Mit kell tenni ahhoz hogy ne tudják ellopni az oldalam Facebookon?

Figyelt kérdés

Szeretnék admint felvenni vagyis egy nyeremény során szeretném de félek hogy ellopják az oldalam annyit dolgoztam vele..:) tudna valaki adni valami tanácsot hogy mit kell beállítani vagy hogy miként kell felvenni a tagot?:D

Légyszi fontos :D és kérlek ne írjatok negatív kommenteket:D


2012. aug. 20. 18:42
 1/3 anonim válasza:
47%
Állítsd be olyan jelszót, ami nem magadra utal. Például ha Horváth Józsinak hívnak, akkor ne jozsika01 legyen a jelszavad. Hanem valami olyan, amire csak a te fantáziád illik. : D
2012. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az oldalaknál úgy van hogy mindig a saját jelszavadat kell beírni szóval nem a főadminnak a jelszavát kell kitalálni de rájöttem már hogy kell és ki is probáltam az adminokat úgy kell felvenni h a többi adminhoz ne tudjanak nyúlni és van olyan alkalmazás:DD
2012. aug. 23. 15:03
 3/3 xperialaci ***** válasza:
ne facebookozzá kocka
2012. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!