Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » ThreatFire kompatibilis...

ThreatFire kompatibilis valamilyen vírusirtóval?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm. :)

#vírusirtó #ThreatFire
2012. aug. 4. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

szia szeretnék pár dolgot mondani 2 vírusirtó egy gépen nem túl jól működik egyszerre,vannak olyan vírusirtók amik telepítés ellőt ki irják hogy milyen vírusirtóval nem kompatibilisek két link: [link]


[link]


ezekre emlékszek hogy riasztottak hogy nem kompatibilis e...


meg azt hallotam hogy pc tolls befejezte a tűzfalal a fellesztés nem tudom hogy állnak a vírusirtójukkal hogy abba hagyták-e


meg ha ha azért akkarsz egy erős vírusirtót ami ingyenes és elég megbizható: [link]


de ha plusz védelmet akkarsz akkor hassználj kémprogram eltávlítokat azok nem rendelkeznek állandó védelem igy nem akadhatnak össze (persze csak az ingyenes nem rendelkeznek)


de figyelj arra hogy ne futtas egyszerre ellenörzésr irtoval,meg kémprogival


remélem tudtam segíteni meg bocsi a helyes irási hibákrt

2012. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi és gondolkodtam egy kémelháriton amugy meg amit szoftvert kérdeztem az egy viselkedés felismerö cuc.

és az érdekel hogy nem lesz eböl balhé ha avaszt melé megy.

2012. aug. 6. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:
az a baj hogy lehet abból balhé,de ha az egyiknek ki van kapcsolva az állandó védelme akkor nem kapnak össze egyszer avast állandó védelme lesz bekapcsolva egyszer a pc tools é,de akkor is lehuzná a kettő a gépet nem tudom hogy menyire
2012. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!