Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » "Microsoft Internet Security"...

"Microsoft Internet Security" mellé egy "Comodo Security 5.9", lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Egy ideje a gépemen van a security essentials, szeretném a Comodo-t is feltenni mellé, ütheti a kettő egymást??

2012. júl. 16. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen , abban az esetben, ha a comodó-nak a vírusvédelmét kézileg kikapcsolod. Ha ezt megteszed akkor gond nélkül megfér egymás mellett. Legalábbis nálam. Azért várj még meg pár választ!
2012. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MaXXeGee ***** válasza:
Szex előtt is felhúzod az egész csomag óvszert? Felesleges. Egyet kell használni ami bevált, ha az ms intenet security nem az, akkor válts.
2012. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
HA CSAK EGYMAGÁBAN HASZNÁLNÁM A COMODO-T AZ ÚGY MEGFELELŐ VÉDELEM LENNE EGY OTTHONI SZÁMÍTÓGÉPRE??
2012. júl. 16. 14:56
 4/6 MaXXeGee ***** válasza:
Nem tudom, nem használtam még soha ilyet. Nekem AVG Internet Security van, és egymagába elég.!
2012. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 legendavagyok01 ***** válasza:
Ha teljes Internet Security a Comodo, akkor bőven megteszi az is. A tűzfala kiváló, a vírusirtó része elfogadható. Ha nem kísérted a sorsot, bőven megteszi.
2012. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
meg felel bőven
2012. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!