Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ip cím elrejtése multis...

Ip cím elrejtése multis játékokhoz, hogy ne legyek lenyomozható. Hogyan?

Figyelt kérdés

Ha belépek egy szerverre (cod2) akkor az admin látja egyből milyen ip-ről vagyok, és utána tud nyomozni hogy ki is vagyok valójában. ez igaz?


kéne nekem egy ip cím elrejtő progi.


vagy sima proxy is elég?



2012. júl. 10. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy egy mezei admin csak úgy kinyomozza, hogy ki vagy, hamarabb rá lehet jönni a felhasználói nevedből.
2012. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Proxyn keresztül nem fogsz játszani. Az IP-cím "rejtő" programok is azzal dolgoznak. Legjobb esetben is 1-2mp plusz latencyvel kell számolnod. Tehát CoD-ban mire megmozdulnál 2x lelőttek.


"az admin látja egyből milyen ip-ről vagyok, és utána tud nyomozni hogy ki is vagyok valójában. ez igaz? "


Nem.

2012. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


Szóval pl. Hide Ip Easy program hülyeség? tehát játékon belül nem fogja nekem megváltoztatni az ipm?

vagy ha megváltoztatja is, laggom lesz?

2012. júl. 10. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!