Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a baj a számítógépemmel?

Mi a baj a számítógépemmel?

Figyelt kérdés
reggel amikor bekapcsoltam kiiirta h a windows leáált a fájlok védelmében ezt a hibát okozhatta áramkimaradás stb de nem is volt áramkimaradásunk. és ezt 5-ször megcsinálta. 6-odszoraí bekapcsolódott és akor gépeztem majd kikapcsoltam 13:25 körül. 17 órakor bekapcsoltam újra. épp face-eztem és egyszer csak magátol kikapcsolodott. 25 percig müködött. aztán bekapcsoltam és 10 perc után megint kikapcsolódott majd 3.adszorra is megtörtént. mi baja lehet? a géppel van baj vagy a windowsal? mert azt irta ki h avval történ hiba de ez reggel volt. most meg folyamatosan kikapcsolodik magátol. mi lehet a probléma?

2012. júl. 8. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ventillátor vagy tápegység, esélyesen az utóbbi.
2012. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem meg inkább a ventilátor. Egyszerűen túlmelegszik és biztonsági okok miatt lecsapja magát.
2012. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nézd végig a ventilátorokat h rendesen működnek e...
2012. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

elképzelhető hogy rendesen működik, csak kevés a teljesitménye ehhez a meleghez. Vannak programok, amik mutatják bizonyos részek hőmérsékletét, nézd meg azzal, hogy mi mennyire melegszik fel. Esetleg vedd le a gép oldalát és rakj mellé egy sima asztali ventilátort. Ha úgy működik, akkor tuti a hűtés a baja.

18:13as voltam.

2012. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!