Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki most akarta feltorni a...

Valaki most akarta feltorni a fb-mat mit csinaljak most? Hogyan tudom kideriteni ki volt?

Figyelt kérdés

teljesen kivagyok, a kapcsolatomat is valamilyen rossz akarom kuld uzenetket a bartomnak aki szakitani akar mar velem :(

felirtam az ip cimet, azt irta ki hogy mobilrol lepett be, es pest kornyeke- lehet mashonnan ....:( lehet meg azt is megbabralta...kerlek segitsetek.mit tegyek?


2012. júl. 8. 10:16
 1/10 SzilKa ***** válasza:
változtasd meg a jelszavadat.
2012. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
megvaltoztattam ,de egy fb hakker ellen nemtudok mit csinalni
2012. júl. 8. 10:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Változtasd meg az email-jelszavad is. Nincsen fb hack.
2012. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de vannak,youtubon egy csomo van .vidi
2012. júl. 8. 11:16
 5/10 anonim ***** válasza:
El ne hidd, mind baromság egytől egyig (próbáltam még érdeklődő korszakomban :D), vírus, trójai, vagy csak simán átverés. Aki legutóbb feltörte a Facebook rendszerét, le is tartóztatták, hidd el, nem úgy megy az, ahogy azt Móricka elképzeli. Változtass jelszót Facebookon, és az e-mail címedhez tartozó jelszót is! Sokan elfejeltik, hogy simán ki lehet kérni a jelszóemlékeztetőt.
2012. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább a jelszóemlékeztető, keylogger (csak megbízható szémélynél lépj be a fiókodba), é a könnyű, logikus jelszavak kitalálása megy.
2012. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
töröld az fb-t az a legegyszerűbb
2012. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszii a segitsegeket
2012. júl. 8. 20:41
 9/10 anonim válasza:
Kifejezet Fb hack nem létezik!
2012. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én beállítottam hogy ha egy másik gépről lépek be pl barátnőm vagy akár máshol akk küld egy sms egy kóddal és csak ugy tudsz bemenni hogyha azt beírod :DD szóval ha tudják is a jelszavad csak a modiloddal tudnak belépni :)
2012. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!