Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nod32? Kis ablak feldobálása?

Nod32? Kis ablak feldobálása?

Figyelt kérdés

Hali. Próbálom érthetően leírni mi is a problémám.

Szóval letöltöttem a Nod32 próba verzióját, ami tök jó meg überkirály, csakhogy ez a szerencsétlen szar feldobál egy kis buborékos ablakot. Valamit nagyon szeretne megosztani velem, de sem azt nem tudom, hogy mit, sem azt, hogy tüntessem el, mert idegrohamot kapok tőle.

Olyan, mint amikor mondjuk frissítések vannak a géphez, feldobja te belekattintasz és valami történik. Nah itt nem, csak dobálja egyfolytában és puffog nekem. Idegroham.

Segítsetek,hogyan kapcsoljam ki. Pliiiiz!



2012. júl. 5. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan mit ír ki a "buborékos ablak"? Ellenőrizd a NOD beállításait, hogy minden jól van-e beállítva és/vagy a próbaverzió hátralévő napjait!
2012. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy avast úgy kinyírta a gépem, majdnem frászt kaptam:(


Objektum:

C:/WINDOWS/system32/wregev.exe

Kártevők:

módosult Win32/Kryptik.AHVV trója

Információk:

törléssel megtisztítva-karanténba helyezve


eztet!


Törölnöm kéne valamit? Ma szedtem le, tuti van még pár napja...

2012. júl. 5. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy WINDOWS fájl megfertőződött, ezért dobálja ki mindig az ablakot, mert gondolom a fájl mindig visszatelepül a vírus vagy a NOD nem fér hozzá a fájlhoz. Esetleg segíthet a vírusírtásban egy Bootolható vírusírtó lemez vagy végső esetben egy Win újratelepítés!
2012. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oh ez remek, akkor ez itt fog nekem izélni:( Most telepíteni tutira nem tudok, főleg nem újra.

De valahogy nem lehet kikapcsolni? Hogy ne szóljon? Érted? Most nem tudok vele mit kezdeni, tökre munkagép, és nincsen főnökségem 3 hétig. Remélem nem omlik össze minden:(

2012. júl. 5. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Az üzenetek kikapcsolásának módja NOD32 Antivirus 3 esetén:

Jobb gomb a NOD ikonjára a tálcán > További beállítások... > Felhasználói felület > Riasztások és értesítések, és ott kell beállítani a dolgokat! :-)

2012. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. Siker. Aztán majd meglátom mi lesz:(


Köszi a segítséget!

2012. júl. 5. 14:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Máskoor is :-)
2012. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!