Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ezzel mehet rendőrségre?

Stayynet kérdése:

Ezzel mehet rendőrségre?

Figyelt kérdés
2012.06.27. rendeltem magamnak egy oldalról iphone 3gs-t előre utalással (Azért előre utalás mert postázta) ő azt mondta hogy postázta legkésőbb ma reggel érkezik meg. Azonban már kezdte birizgálni a csőrömet hogy D.U: 1óra van és semmi posta nem jött. Gondoltam rá írok és elkérem a postázási azonosítót. Mikor rá nyomtam az elküldés gombra ez az üzenet fogadott hogy a felhasználót törölték... Mondom akkor írok neki egy email-t mikor meg próbáltam elküldeni gmail: hiba üzenet küldött vissza, freemail: hiba üzenet, citromail viszont úgy tűnik mintha elküldte volna. De nem válaszol rá.még meg várom a mai napot és ha nem jön meg. Hétfőn mehet rendőrségre? A nevét tudom.

2012. jún. 29. 13:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Soha, soha ne utalj nagyobb összeget előre. Műszaki cikket amúgy sem veszünk látatlanban, akármennyire is jó vételnek tűnik. Remélem visszakerül hozzád a pénz. :)
2012. jún. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Megírnád privátban, hogy melyik oldalon vetted?
2012. jún. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem 20 volt ha nem 30 csak meg egyeztünk hogy most utalok 20 és ha meg jött a teló és jó akkor a maradék 10 utalom... Még jó hogy így csináltam :)
2012. jún. 30. 06:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!