Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom megnézni mi terheli...

Hogy tudom megnézni mi terheli le a gépemet?

Figyelt kérdés

A számítógépem megint elkezdte a lassuló folyamatát.. Már egy éve nem lett újratelepítve. Vannak vírusirtóim, rendszeresen ellenőrzöm a gépemet, Comodo tűzfalam folyamatosan be van kapcsolva és még Registry tisztító programom is van és más tisztító programokat is használok melyek ledarálják a felesleges fájlokat a PC-mről. Mindezek ellenére, ha elindítok egy böngészőt azonnal felugrik a CPU-használat 80-100%-ra(!), és a folyamatok között csak a böngésző fut ilyen magason.

Mivel tudnám megkeresni az idegen programot, vírust vagy hibát?



2012. jún. 28. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
A probléma neve: Windows.
2012. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van a böngésződe valamilyen toolbar telepítve? ask vagy valami? szedd le és láss csodát! Továbbá több vírusírtót nem szabad egy gépen egyszerre futtatni!
2012. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: -részben igazad van :D..

Másodiknak: -Megnézem a toolbar-okat, de általában egy nem pipálom a ki a toolbar-okat telepítéskor, mert semmi hasznukat nem veszem. A vírusirtók általában nem futnak, együtt főleg nem.

2012. jún. 28. 22:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefox zabálja a memóriát, használj helyette Google Chrome-t.
2012. jún. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs ESET-NOD a gépeden, akkor ezt futtasd le:

[link]

2012. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 legly ***** válasza:
énis Chrome-ot használok, de állítólag van gy webböngésző ami még kevesebb memóriát eszik: Opera a neve
2012. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kipróbálom majd (megint) az ESET-NOD online scannert szerintem. :) Köszönöm a válaszokat
2012. aug. 4. 21:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Hiába akár fizetős védelem, ha a Windows nevű "vírus" biztonsági résein át időnként bejut egy-két trójai vagy féreg. Ez például engem bosszantott, újratelepítés lett a vége.

[link]

2012. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ezen a linken megtalálod a megoldást ( SPYBOT - SEARCH AND DESTROY V1.6.2.46 ) volt ,hogy 11db kártevőt is talált amit a Nod32 vagy az Avast nem is vett észre vagy nem talált meg, ha kipucolta a géped utána törölheted is hogy ne foglalja feleslegesen a hellyet.

Sok sikert a megoldáshoz!


De nagyon jó a Kaspersky 7 is . viszont ezt egyszerre nem lehet a gépre tenni ,mert összeakadnak a programok.


[link]

2014. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!