Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » ESET Smart Security 5-ben...

ESET Smart Security 5-ben hogy lehet az alábbit?

Figyelt kérdés
Van 2db fájlom, amit a program nem kívánt alkalmazásnak észlel. Hogy tudom engedélyezni a vírusirtóban ezeket a file-okat, hogy ne jelezzen rájuk?
2012. jún. 25. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

vlami olyan hogy kivételek vagy fájl visszaálitas

(nem hasznalok virus irtot mert tobb kárt tesz mint hasznot de te tudod)

2012. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ez az, amit nem találok benne. :S :( Biztos csak én vagyok vak, ezért kérdezem. :D
2012. jún. 25. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Tűzfalán van ilyen: Automatikus szűrés kivételekkel, és van olyan is a menűben, hogy Játékos üzemmód. Mivel ezt soha nem használom, a beállításait nem tudom. Nézd át.
2012. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt a 2 fájlt valószínűleg a karanténba tette.

Nyisd meg az ESS5-öt és Eszközök->Karantén.

Itt keresd meg azt a 2 fájlt, jelöld ki őket, nyomj rá jobb egérgombbal és válaszd a "Visszaállítás és kizárás az ellenőrzésből" lehetőséget.

2012. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megtaláltam! :)


Beállítások ---> További beállítások ---> Vírus- és kémprogramvédelem ---> Kivételek

2012. jún. 25. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!