Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az AVG-m jelzi a vírust de...

Az AVG-m jelzi a vírust de nem engedi törölni? (Windows/System32/services. Exe) (HELP)

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
feladatkezelő és folyamat leállítása és már törölheted is
2012. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem úgy azt írja szerepel a kivétel listán de szerintem meg nincs kivétel listán. Hogy tudnám törölni ? Csökkentett módban vagy hogy ?
2012. jún. 25. 10:21
 3/7 anonim ***** válasza:

igen probáld meg azt

de ez egyébként a rendszer része és valószinü sérült

2012. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

services.exe , persze hogy nem engedi törölni mert a services.exe a rendszerrel járó program vagyis ha sikerülne is leállítani a gép nem működne normálisan, ezt a vírusirtó kizárt hogy virusnak jelezze.

A billentyüzetfigyelő programok szokták services.exe-nek álcázni magukat.

Nézd meg a feladatkezelő/folyamatok nál a services . exet és ha nem SYSTEM van a leírásában irva mellette akkor csúnyán megszivattak :D

2012. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha nem ír olyan folyamatot akkor mi van ?
2012. jún. 25. 18:59
 6/7 A kérdező kommentje:
De mégis ír. System van mellette meg az, hogy szolgáltató és vezérlő alkalmazás.
2012. jún. 25. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy az egyik fő rendszerfájlod fertőzött. Töltsd fel virustotalra, és lássuk, mit mond rá.


[link]

2012. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!