Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van egy régi 800 megás P3-as...

Van egy régi 800 megás P3-as gépem, van rajta net és 384 MB Rammal fut, milyen vírusirtót javasoltok hozzá, ami nem fogja le annyira gépet?

Figyelt kérdés

Párat már próbáltam, de nem jártam nagy sikerrel. Dobjatok légyszi néhányat, amivel biztos jól fog működni.

Thanks!



2012. jún. 20. 13:01
 1/4 MaXXeGee ***** válasza:
Használj Eset smart online scannert. Igaz így nincs "állandó védelem", de hét valamiért valamit. Ekkora gépen ennyi rammal a mostani vírusirtók biztos hogy jelentősen csökkentik azt a kevés használati élményt is.
2012. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen gépre inkább egy linux kéne és akkor nem kell nagyon külön vírusirtókkal szórakozni.
2012. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Avast nem eszik sokat, a célnak megfelel.

Biztos? Az csak a halál.

2012. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én dobok néhányat tessék erős védelem bitdefender 4 nap és 2013 as verziók megjelennek nem eszik sokat a cnet újság is leírta. Illetve még comodo internet security de ez az ingyenesek közé tartozik kb ez az a 2 amelyiket javasolnám többit NEM!!!!!
2012. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!