Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Letezik ilyen rejtett kamera?

Letezik ilyen rejtett kamera?

Figyelt kérdés
Szoval egy biciklikormanyra szerelheto kamera kellene nekem ami korbe tud forogni es wififvel ra lehet kapcsolodni telefonnal,pc-vel.

2012. jún. 18. 19:32
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom, de nekem is kéne. És mondjuk olyan legyen, hogy akkor kapcsolódik be, ha megmozdul a bicikli.
2012. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az nagyon jo lenne most szeretnek venni egy bringat minden napos hasznalatra (varosba,terepre stb...)munkaba jarni,terembe,boltba tehat sok helyen le kene parkolni....


De amilyet neztem az 600korul van azt meg nem szivesen hagyom ott barhol egy sima kis lakattal.

2012. jún. 19. 14:03
 3/5 anonim válasza:

600ezer??? Jóég! Hát olyat nem hagynék utcán, még a 100ezresemet is csak nagyon minimálisat lakatolom köztéren...

Ha már ennyit költesz, vegyél 20ezerért egy használt ütöttkopott, de jól működőt városba mindennapokra!

2012. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hobbi szinten dhzok(tam) mert most adtam el az elozo bringamat azt meg kint mertem hagyni (mondjuk az 230volt ujjonann) de amit most veszek azt mar nem szivesen (meg melo oke mert ott vannak biztonsagiak de azert bolt,terem elott nem szivesen hagyom.
2012. jún. 19. 14:29
 5/5 anonim válasza:

Nem hiszem hogy van ilyen kamera. Ha rejtett kamerát akarsz akkor eleve nem lesz körbe forgatható, mert ott az a lényeg hogy minél kisebb legyen. Ha meg nem kell rejtett kamera és forogni is tud akkor bazi nagy lesz és egyértelmű lesz mit kell leverni. A tápellátás kérdéses még, a rejtett kameráknak kicsi az áramfelvétele, de azok sem bírják 8-10 óránál többet, a legtöbbje 1-2 órás felvételt tud és microSD kártyára rögzít. Wifis kevés van köztük mert aksiról kamerát és wifit is meghajtani miközben az egész nagyon pici nem nagyon lehetséges.


Úgy néz ki kompromisszumot kell kötnöd.


Itt tudsz körbenézni mik a lehetőségek:

[link]


De az is lehet hogy egy ilyen olcsó, mozgásérzékelős bicikli riasztóval jobban jársz, (természetesen a sok drága lakat mellett)


[link]

2014. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!