Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet a gond a gépen?

Mi lehet a gond a gépen?

Figyelt kérdés

Ha bekapcsolom van hogy csak odáig jut el:

- hogy betölt a Windows XP és utána minden fekete csak a kurzort tudom mozgatni, de bármit csinálok semmi.

- hogy kiírja még az üdvözlő feliratot és még látom a háttérképet de azután semmit nem tudok csinálni.


Ezen kívül kb. 10 perc után ha már bekapcsolt normálisan egy pillanatra el megy a net, mindig. És ha utána nyitnék meg programot aminek hangja kéne hogy legyen nincs. Ha előtte megnyitom és nem lépek ki akkor működik tovább.

Raktam fel több vírusirtót is, mind talál kártevőt, ki is irtom őket, de ez nem múlik. Gondolom újratelepítéssel eltűnne, csak az érdekelne, hogy mi is ez és meg lehet-e oldani újratelepítés nélkül.

Már köszönet annak is aki idáig elolvasta! ;)


2012. jún. 12. 10:17
 1/3 frederik ***** válasza:
0%
Szerintem vírusfertőzés okozza mindezt. Ne csak vírusírtót használj, spyware írtót is. Spybot S&D ajánlott. Vírusírtót pedig ha a többi nem szed le mindent, próbáld ki a Panda Antivírust, van ingyenes próbaverziója. [link]
2012. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tuti hogy virusos vagy trojaner van rajta! Leg egyszerüb és hatásosab modja ha ujrahuzod az egész windowst! Ajánlatos instaláciokor szétparticionálni a vinyot igy ha a windows virusos is lesz még az adatok megmaradnak! Egyébként ajánlom figyelm edbe az avast-ot ez egy teljesen ingyenes virus irto program és nekem nagyon bevált! Több olyan oldalt is blokolt már ahol virus vagy trojaner volt!
2012. jún. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg gyanús a vírusok jelenléte, és újratelepítés erősen ajánlott, de mielőtt megtennéd, próbáld meg a következőt:


1. Nyiss egy parancssort (start menü -> kellékek)

2. Írd be: cd c:\windows\microsoft.net\framework\v4.0.30319

3. Enter

4. Írd be: ngen executequeueditems

5. Enter

6. Várd meg, míg befejezi.

7. Indísd újra a gépet, és teszteld, hogy jobban indul-e.

2012. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!