Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Spybotal kerestem a férgeket...

Spybotal kerestem a férgeket 210et talált majd mi után kijavitottam az irta inditsam újra. (Bővebben lent) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Majd mikor újra inditotam azota nem engedi el inditami a spybot progit és így nem tom vissza álitani és nagyon lassú lett

2012. máj. 28. 16:12
 1/1 anonim válasza:

Nálam a progi jól működik, a gépem sem akadt a műveletek után. Jelenleg 200ezer folyamat van fekete listán.


Szóval inkább a windows-oddal lesz a baj. Először is csinálj egy defragment-et (töredezettségmentesítést) a C meghajtón. Utána egy registry progival mint pl a Glary utilities, ellenőrizd a regisztrációs adatbázis-t és javítsd ki vele bátran (modulok-regisztrációs adatbázis tisztító)

Ezek után elvileg zökkenőmentesen kell működjön a géped. Ha mégsem, akkor állíts vissza a gépeden egy korábbi állapotot, és ha kell ismételd meg megint a fentieket.

2012. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!