Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Meghibásodott a számítógépem....

Meghibásodott a számítógépem. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni, mert nem tudom mi történik a számítógépemmel. Hirtelen "elromlott". Egész pontosan azt csinálja, hogy a megnyitott programok lefagynak, lelassulnak és még ki lépni sem lehet belőlük. Sőt még a kikapcsoláshoz is rengeteg idő kell, feltéve, ha hajlandó kikapcsolni.


Mi lehet a baj? Vírus vagy talán rendszerhiba? Nem igazán értek hozzá. Valaki tudna segíteni? Kérem!


Előre is köszönöm mindenki válaszát!



2012. máj. 22. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:

1) Futtass le egy teljes, mélyreható vírusvizsgálatot!

2) Töltsd le a Tracks Eraser Pro* programot, állítsd be (ha tárolsz jelszavakat a böngészőkben, azokat ne törölje, vedd ki a listából) és futtass le egy helyfelszabadítást. (Ez az ideiglenesen felgyülemlett cookie-kat, egyebeket törli, olyankor óriási üres helyet ad ezáltal. Hasznos!)

3) Nézd meg a Vezérlőpultban a programokat. Mit használsz, mit nem, mi kell, mi nem. Ami nem kell és fölösleges, ne foglalja a helyet, uninstall!

4) Csinálj egy Lemeztöredezettségmentesítést! Sokáig tart, de megéri.



* [link]

2012. máj. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(Vezérlőpult/Programok telepítése és törlése)
2012. máj. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, de már az első lépésnél elakadtam. Elindítottam a vírusirtót (Avira), de állandóan megakadt az xmlprov.dll fájlnál, viszont a számláló továbbra is ment.

Próbáltam programot törölni, de az is befagyott....

2012. máj. 22. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt futtasd le, trójai lesz.

[link]

2012. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget! Összejött! Talált egy pár fertőzött fájlt, és a biztonság kedvéért utána még egy Avira-t és egy Malwarebytes-ot is lefuttattam és semmit nem találtak! :)

Most rendesen működik...


Nagyon szépen köszönöm!!! :DDDD

2012. máj. 23. 23:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy sikerült, én adtam meg a linket.

Ha a netre fel tudsz menni, akkor ezek az online scannerek a legjobbak (Eset, Kaspersky, Emsisoft, VirusBuster stb.). Naponta ugyanazt a frissitést kapják, mint a fizetősek.

2012. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!